Výtvarný plenér 2021
Výzva pro členy Českého spolku v Košicích

Český spolek v Košicích připravuje pro členy ČSvK Výtvarný seminář – plenér, který se uskuteční ve dnech 8 –10. 6. 2021 (Po – St) v penzionu Sivec v Košické Belé. Plenér bude realizovaný s finanční podporou Fondu na podporu kultury národnostních menšin Slovenské republiky (za obdobných podmínek jako v roku 2020) a bude zaměřený na výtvarné ztvárnění přírodních krás naší republiky – technikou akryl a akvarel. Zájemci o účast na tomto plenéru se mohou přihlásit nejpozději do 30. 4. 2021 u garanta projektu >> jiri.gregorek@gmail.com <<. Výběr účastníků je omezen a bude schválován předsednictvem ČSvK. Vybraným účastníkům budou následně poskytnuty bližší informace.

Český spolek v Košicích,
Košice 29. 1. 2021
garant projektu Ing. Jiří Gregorek

Česká kultura v malémVýtvarný plenér 2021 – Výzva pro členy Českého spolku v Košicích