V klubu se nás tentokráte sešlo nezvykle hodně. Téma tentokrát oslovilo o muže, napočítali jsme jich 6, což se nestává často.
O životě a díle významného českého spisovatele a novináře Karla Čapka bylo zveřejněno mnoho rozsáhlých studií i populárních článků, přesto se Jaroslava Sedláková nezalekla a dovedla poutavě nastínit osudy jednoho z našich velikánů. I když o spisovatelovi toho víme poměrně hodně, zajímavé vyprávění trvající skoro hodinu jsme všichni pozorně poslouchali. Dozvěděli jsme se více i o rodině Karla Čapka.
Jelikož je letos kulaté výročí narození tohoto věhlasného Čecha, účastníci byli pozváni na akci ve Veřejné knihovně Jána Bocatia dne 25. března 2010, na které se budou, kromě jiného, číst úryvky z tvorby Karla Čapka.

Miluše Babjáková

Klubové akceKarel Čapek – 120 výročí narození