Načítám Akce

Koncert varhanní hudby a krása Jasovské jeskyně

9. července 2022 @ 13:30 - 20:00

5€

Český spolek v Košicích vás srdečně zve na zájezd za krásou Jasovské jeskyně a varhanní hudby.

V sobotu 9. 7. 2022 ve 13.30 se z parkoviště za Městským magistrátem v Košicích vydáme objednaným autobusem do Jasova, kde si prohlédneme Jasovskou jeskyni a poté se zúčastníme varhanního koncertu českého varhaníka, regenschoriho chrámu sv. Václava v Olomouci a znamenitého improvizátora, Karla Martínka.

Koncert pořádá Premonstrátské opatství v Jasově v rámci letošního letního koncertního varhanního cyklu v krásném místním klášterním kostele.

Přihlášky se přijímají v kanceláři Českého spolku v Košicích, Hlavná 70 v úředních hodinách do 29.6.2022.

Účastnický poplatek za dopravu je 5 euro.

Vstupné na koncert 5 € (senioři, studenti a ZTP 2,50 euro) hradí každý účastník sám, rovněž tak vstupné do jeskyně. Na návštěvu jeskyně si přibalte přiměřené oblečení.

Datum:
9. července 2022