Načítám Akce

• akce již proběhla.

Dny české kultury 2022 – Svatováclavské posvícení

25. září 2022 @ 15:00 - 18:00

Neoveská cimbálová muzika vznikla na podzim roku 2008 v Moravské Nové Vsi, v samém srdci slovácké národopisné oblasti. Regionálně se řadí do oblasti Podluží, odkud čerpá převážnou část svého repertoáru, ale hraje také písně z jiných českých a zahraničních regionů a také moderní písně upravené pro potřebu lidové muziky. Volí repertoár tak, aby oslovil co nejvíce posluchačů, hraje nejznámější písničky, které lidé znají, a rádi si je zazpívají.

Cimbálová muzika hrává v podlužáckých krojích, pravidelně vystupuje na veřejných i soukromých společenských akcích, plesech, firemních večírcích, koštech vína, narozeninách, svatbách a různých jiných oslavách, ale také na festivalech u nás i v zahraničí. Je pro ně důležité, aby vždy byli spokojeni posluchači. Cílem cimbálky je přiblížit se co nejširšímu okruhu dnešních posluchačů.

V neděli 25. září budeme mít příležitost poslechnout si Neoveskou cimbálovou muziku naživo. Nezapomeňte se registrovat – počet účastníků je omezen kapacitou zařízení! A navíc – pro každého z hostí je připraveno překvapení!

Datum:
25. září 2022