První jarní dny se vyvedly opravdu pěkně. Počasí nám po zimě nebylo lhostejné.V sobotu, kdy se konalo valné shromáždění našeho Českého spolku, padlo spontánní rozhodnutí několika žen – v neděli ráno jdeme na výlet!
V autobuse se nás sešlo sedm. Směr Kavečany – chata Hrešná a dolů lesem na Alpinku. Komu to bude málo, může pokračovat dále na Bankov. Lyžařské svahy a vleky nad obcí Kavečany byly už pusté, pryč bylo krásné lyžování. Rozhlédly jsme se, v chatě Hrešná se uklízelo po zimě, ale kávu a čaj nám udělali rádi. Dolu na Alpinku jsme sešly jako „mladuchy“. Les byl sice ještě šedý, ale už jsme na louce sem tam viděly petrklíče, nemluvě o kočičkách a jehnědách. V lese jsme nebyly samy, i jezdci na koních si vychutnávali první jarní dny. Prostě pohoda!

Miluše Babjáková, Foto Eva Reitznerová

Klubové akceRozhýbejme kosti po zimě!