Zhotovení podzimních dekorací jsme se věnovali v naší improvizované klubové dílničce 6. října 2011. A sešli jsme se v opravdu hojném počtu. Pod vedení Ing. Gregorka jsme probrali zásady a postup při upravování aranžmá, upozornil nás na chyby, kterých se nemáme dopustit a pak jsme se do toho pustili. Každý podle své fantazie si vybíral z podzimních větviček a tvořil podle svého gusta. Pan Gregorek radil. Podle dílek účastníků bylo hned vidět, že každý má jiný vkus.
Do svých domovů si nesli účastníci velmi pěkné věci, které se velice podobali některým v obchodech. A přišli jsme na to, že to není vůbec těžké, ale chce to fantazii. Fotografie o tomto odpoledni a výsledných pracích určitě ukážou více.

Miluše Babjáková
ilustrační podzimní dekorace pochází z webu Kreativní techniky,
kde najdete spoustu dalších nápadů, jak si zkrášlit domov

Klubové akceZhotovení podzimních dekorací