V roce 2018 uplynulo 25 let od vzniku Českého spolku v Košicích a tak jsme v roce velkých výročí a pamětních dnů našich dějin slavilli také my malé jubileum. K tomuto výročí jsme připravili retrospektivní výstavu 25 let spolu. Podívejte se s námi a připomeňte si akce, které jsme za tu dobu připravili a absolvovali. Nečiníme si nárok na vyčerpávající přehled, šlo nám o to, abychom si společně zavzpomínali, často i na naše zakládající členy, se kterými už se setkat nemůžeme.

Za všechna vyznání a reakce na otázku co mi dal Český spolek jsme vybrali odpověď paní Krausové:
Český spolek mi nedá zapomenout na rodnou zem a řeč, kterou mám ráda.
Co mi Český spolek dává? Spoustu dobrých přátel, zábavu a nové poznatky a vědomosti o české zemi.
Děkuji všem, co se o to přičiňují.

A co dal (a dává) Český spolek vám?

25 let spolu virtuálně

(když chcete vidět detaily a číst texty na panelech, jednoduše si obrázky stáhněte do svého počítače a prohlížejte tak, jak jste zvyklí)

Ze života spolku25 let spolu