Stříbrný vítr 3/2020 – čtení na léto

V nejnovějším čísle našeho časopisu, který se právě distribuuje klasickou poštou do schránek všech členů Českého spolku v Košicích, najdete celou řadu zajímavých článků.

Zadem po jižní Moravě navštívíme Jaroměř, povíme si něco bližšího o invazivných rostlinách v našich parcích i podél cest, nabídneme vám pohled do čapího hnízda, na místa, která má rád nás ve fiktivních vzpomínkách zavede náš zakládající člen, který už bohužel není mezi námi, představíme si další slovenské lázně, které se letos stávají hitem dovolených, zavrousíme i do českých dějin v našem seriálu, nezapomněli jsme na děti a ze šuflíku vybíráme příspěvek do rubriky Klenoty naší domoviny. A máme doboru zprávu i pro ty, kdo už se nemohou dočkat živých setkání, přinášíme aktualizovaný program oblíbeného společenského klubu.

Redakce Stříbrného větru vám všem přeje pohodové léto, plmé krásných zážitků!

A pro všechny nabízíme virtuální vydání časopisu.

Stříbrný vítrStříbrný vítr 3/2020 – čtení na léto