V roce 2018 oslavuje Český spolek v Košicích 25 let své existence. Při této příležitosti bychom rádi skompletizovali fotoarchiv z akcí, které ČS v Košicích od roku 1993 pořádal. Proto se obracíme na vás, členy Českého spolku, s prosbou o poskytnutí fotografií z akcí, na kterých jste se v průběhu let zúčastnili. A když k tomu připojíte i vzpomínku na mimořádně zdařilou akci, nebo vzpomínku na své kamarády a známé, se kterými jste se těchto akcí zúčastnili, přispějete tím k podzimní retrospektivní prezentaci, kterou pro vás, ale i pro všechny zájemce z Košic i ze Slovenska, cizí kraje nevyjímajíce, chystáme.
Jak na to?
Vzpomínky můžete sepsat na papír – nezapomeňte přidat své jméno a případně další identifikační údaje (například kdy jste se stali členy Českého spolku, kdy jste pťijeli na Slovensko a co vás k tomu vedlo, kolik členů vaší rodiny patří mezi členy Českého spolku a podobně a kontakt, kdybychom chtěli vědět něco víc).
Fotografie – jestli je máte v digitální formě (obrázky z digitálního fotoaparátu nebo mobilu), můžete poslat na e-mail redakce: stribrny.vitr@gmail.com. Když je máte pouze v papírové podobě, přineste je do sídla Českého spolku v hodinách pro veřejnost, služba už se o vás postará. Fotografie naskenujeme a vrátíme vám je. Důležité je uvést k fotografiím místo a čas pořízení snímku a název akce!
A termín?
Úplně nejlepší je IHNED (abychom měli čas dokumentaci zpracovat), nejpozději do konce ZÁŘÍ 2018!

Těšíme se na vaše fotografie a vzpomínky!

Ze života spolkuVelký výroční sběr fotografií! VÝZVA!