Jaký bude společenský klub v roce 2021? Tak většinou po úvodním pozdravení začínají vaše telefonáty. Ve dnech, kdy většinou „sedíme doma“, jsou pro mě velmi potěšující telefonáty od našich členů – jsou signálem, že se zajímáte o dění ve spolku a že vám schází setkávání.
Pokud mohu mluvit za sebe a za projekt Slovo domova a činnost společenského klubu, představy mám. Otázkou ovšem je, zda a v jaké míře budou moci být realizované.
Když to situace dovolí a nebudou jiné překážky, tak se akce uskuteční. Zvažujeme, že by se společenský klub mohl konat i v přírodě (Horní Bankov, Alpinka aj.). Jelikož se opravdu nedá přesně plánovat, budeme s vámi ve spojení e-mailem a na webu.
Asi týden předem vám oznámíme, která přednáška se bude konat, kde, resp. kdy bude sraz. Ti, co nemají počítač, se to dozví na nástěnce před místnostmi ČSvK. Týká se to i případných jiných akcí společenského klubu mimo projekt.
Nevím, v jakém dohlednu nebo nedohlednu bude možné zmírňovat preventivní opatření proti pandemii. Zatím je to opravdu těžké říct. Doufáme v očkování, nějaká naděje tedy je, musíme vydržet!
Podívejte se na přehled akcí, které pro vás připravujeme na rok 2021.

Obrázky jsou zpřeházené záměrně a asi tušíte proč. Chci vás tím upozornit na to, že jednotlivé akce v klubu budou přizpůsobeny aktuální situaci. Přesto doufám, že se brzy uvidíme. Budeme dodržovat všechna opatření na vaši ochranu. Těším se na vás, všichni už potřebujeme oživit osobní kontakty.

Pokud máte zájem, doporučuji vám sledovat naši webovou stránku, a jestli jste to ještě neudělali, přihlaste se k odběru novinek zadáním svojí e-mailové adresy. Doporučuji vám také zkontrolovat si, jestli máme ve spolkové databázi vaše údaje aktuální a správné. Jak to udělat? Jednoduše na adresu info@ceskyspolek.sk pošlete ze své mailové schránky zprávu – můžete třeba napsat, že se těšíte na setkání v klubu nebo napíšete několik slov o tom, co vás potěšilo ve Stříbrném větru, nebo co vám schází na webu. Potěší nás každá vaše reakce!

Miluše Babjáková

Klubové akceJaký bude společenský klub v roce 2021?