V sobotu 26. června 2010 byl opět uspořádán Sportovní den národnostních menšin, které žijí v Košicích. Pořádá jej každoročně příslušná komise městského zastupitelstva v Košicích ve spolupráci s představiteli jednotlivých menšin. Český spolek v Košicích reprezentoval fotbalový tým ve složení Martin Koblík, Bohuš Onderko, Pavol Ondrej, Rudolf a Peter Kollárovi, Slavomír Beneš a Oldřich Zdráhal. V posledních čtyřech zápasech pro zranění člena týmu už nemohlo dojít ani ke střídání hráčů, ale navzdory tomuto hendikepu získal tým 4. místo ve fotbalové soutěži. Byli také jediní, kdo vyhráli zápas s vítězem soutěže. Ve stolním tenisu skončil náš zástupce Dušan Jároši ve čtvrtfinále, nahradil si to ale v šipkách, kde se stal vítězem. Tenisový turnaj, kterého se v našich barvách zúčastnil Martin Koblík nakonec nebyl klasifikován. Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci.