Příroda na podzim nás vždy potěší svou krásou a barevností. V našem klubu se 8. listopadu 2012 sešly ženy, aby se naučily dělat adventní věnečky a vyzdobily si tak své byty vlastnoručními pracemi.
Jirka Gregorek, který vedl naší dílničku, donesl krásné podzimní větvičky a barevné plody podzimu a přiblížil nám adventní čas. Kalendář nám iaždým rokem před Vánocemi ukrajuje z adventu – doby očekávání příchodu Ježíše Krista. Zvláště na vesnici je toto období spojené s různými zvyky. Z nich jsme si vybrali a soustředili se na tradici adventních věnečků.
Pod dohledem zkušeného rádce jsme vytvořily opravdu krásná dílka, které nám zpříjemní předvánoční pohodu domova.
Atmosféru v našem klubu a hotové dílka posuďte sami na přiložených fotografiích.

Text a foto: Miluše Babjáková

Klubové akceVýroba adventních věnečků