Toulky mluveným slovem? V roce 2014 přišli s nápadem číst z vybraných knížek i v nakladatelství Knihy Dobrovský (kromě jiného u nich nakupujeme za výhodné ceny i knížky do naší spolkové knihovny). Vybrali si tzv. volná díla, to znamená, že jsou u nich vyspořádaná autorská práva nebo uplynula doba, po kterou byla díla chráněna autorským zákonem. V průběhu desíti let se na youtube kanálu sešlo téměř 300 povídek, románů a dramatizací literárních děl pro všechny generace. Je možné, že tento projekt už nebude mít pokračování, ovšem jenom vyslechnutí toho, co zde je, vydá na několik let „práce“.
Pokud máte rádi literaturu v podání výrazných osobností, podívejte se a poslouchejte.
Je to tak trochu jako návrat do „dávných časů“, kdy pohádky, rozhlasové inscenace a čtení na pokračování patřilo k pravidelným sobotním nebo nedělním zastávkám.
Příjemný poslech.

Toulky mluveným slovem
Klubové akceZnáte kanál Toulky mluveným slovem?